Aanpassing fietsoversteek Grote Weede in Hasselt
Van maandag 24 tot en met vrijdag 28 november verleggen we de fietsoversteek bij de Grote Weede, naast de rotonde op de Vaartweg. Op die manier zorgen we voor meer ruimte voor wachtend verkeer. En maken we de oversteek veiliger voor fietsers.
De fietsoversteek ligt nu te dicht op de rotonde. Daardoor hebben auto's te weinig ruimte om veilig te wachten voor overstekende fietsers of verkeer op de rotonde. Soms staan auto's daardoor deels op het fietspad of op de rotonde. Met het verleggen van het fietspad iets verder van de rotonde verbeteren we deze situatie.
Tijdelijke maatregelen
Tijdens de werkzaamheden is de Grote Weede tijdelijk afgesloten voor het verkeer. Verkeer van en naar de woonwijk Hasselt om de Weede kan in deze week via de bouwweg en Terwee de wijk in- en uitrijden.